Birth:  September 20, 1954
Death: January 10, 2018

RURITAN INVOLVEMENT

Ruritan National

  • National Director – 01/31/2010 – 01/26/2013

 

Holland District

  • District Governor – 2008
  • District Governor – 2007
  • Zone 4 Lt. Zone Governor – 2014
  • Zone 2 Governor – 2009

 

Knotts Island Club

  • Club President 2005, 2013
  • Club Secretary 2003, 2004

 

[Source:  Membership Management System]